Zadzwoń (biuro): +48 510 939 277 ul. Graniczna 37, Nowa Iwiczna / Mysiadło pn. - pt.: 8.00 - 18.00
PROWARSZTAT

warsztat samochodowy warszawa/piaseczno

Likwidujemy szkody z AC i OC
dla wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych

  • Start
  • Wyceń/Zgłoś
  • Wycena naprawy

Wycena naprawy mechanicznej

Każdy, kto choć raz uczestniczył w kolizji drogowej, wie, że wycena naprawy samochodu nie zawsze jest rzetelnym odzwierciedleniem aktualnych kosztów napraw usterek, lakierowania, holowania czy nawet złomowania auta.

Ubezpieczyciele często zaniżają koszty

Prawidłowo skonfigurowany kalkulator kosztów powinien zawierać liczbę i rodzaj koniecznych napraw, rodzaj części kwalifikujących się do wymiany, jakość części, które powinny być zastosowane oraz realne koszty robocizny.

Tymczasem wiele procedur zaniża kalkulację powypadkową o amortyzację pojazdu i stopień szacowanego zużycia części. Ubezpieczyciele często obniżają koszty robocizny i z góry zakładają użycie przy naprawie tanich zamienników. To sprawia, że oszacowana wycena naprawy samochodu zdecydowanie odbiega od realnych kosztów.

Koszty naprawy samochodu mogą zaskoczyć!

Dostępne w internecie kalkulatory szkód nie są najlepszym źródłem szacowania faktycznych nakładów. Wielokrotnie opierają się na prostym schemacie najniższych szacunków, które bywają mało adekwatne w stosunku do aktualnych cen.

Aby uniknąć niemiłego zaskoczenia, warto tę sprawę powierzyć specjalistom!

Prowarsztat przygotuje rzetelną wycenę naprawy samochodu

Nasi pracownicy przygotują dla Państwa wycenę naprawy szybko, sprawnie i zgodnie z najnowszymi danymi z punktów usługowych. Po przesłaniu do nas formularza zgłoszeniowego poinformujemy Państwa o rozpoczęciu procedury w ciągu 30 min, a już w ciągu kilku godzin roboczych otrzymają Państwo rzetelną wycenę.

Z nami ceny naprawy samochodu nie zaskoczą i pozwolą pokryć dodatkowe wydatki. Doświadczenie pracowników Prowarsztatu i znajomość praktyk stosowanych przez ubezpieczycieli to gwarancja najwyższej jakości usług. Z nami proces dochodzenia odszkodowania przebiegnie sprawnie i bez komplikacji.

Dane kontaktowe

Prowarsztat Sp. z o.o.
ul. Graniczna 37
05-500 Nowa Iwiczna

pn. - pt.: 8.00 - 18.00

+48 510 939 277 - biuro
+48 508 444 758 - myjnia
+48 501 325 353 - mechaniczny
+48 509 354 458 - likwidacja szkód