Zadzwoń (biuro): +48 510 939 277 ul. Graniczna 37, Nowa Iwiczna / Mysiadło pn. - pt.: 8.00 - 17.00
PROWARSZTAT

warsztat samochodowy warszawa/piaseczno

Likwidujemy szkody z AC i OC
dla wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych

  • Start
  • Wyceń/Zgłoś
  • Zgłoszenie szkody komunikacyjnej

Zgłoszenie szkody komunikacyjnej

Wystarczy chwila nieuwagi, by zostać uczestnikiem kolizji drogowej. Jeśli w jej wyniku nikt nie ucierpi, zazwyczaj wystarczy spisać oświadczenie i w dogodnym terminie skontaktować się z ubezpieczycielem sprawcy. Inaczej sprawa wygląda przy orzeczeniu winy. Tutaj należy zachować ustawowe terminy i postępować zgodnie z ustaleniami wpisanymi w umowę zawartą z ubezpieczycielem. Jest to szczególnie ważne, jeśli samochód wymaga np. holowania.

Zgłoszenie szkody komunikacyjnej tylko wydaje się proste

Jeśli nie pamiętamy treści umowy i wymaganych terminów, wielkość naszego odszkodowania może się uszczuplić, a ubezpieczyciel może nawet całkowicie odmówić wypłacenia należnej kwoty. Wówczas sprawy zaczynają się komplikować, a dochodzenie roszczeń znacznie wydłużać.

W Prowarsztacie pomożemy każdemu

W każdym przypadku pracownicy Prowarsztatu są w stanie maksymalnie szybko sfinalizować wszelkie roszczenia od ubezpieczycieli - szczególnie, jeśli w grę wchodzi uzyskanie realnej i adekwatnej pomocy, w przypadku uczestniczenia w wypadku samochodowym.

Korzystając z naszej pomocy, pozbywają się Państwo uciążliwego wypełniania formalności, długiego czekania czy konieczności osobistego stawienia się w placówce. Zgłoszenie szkody samochodu i kontynuacja wszystkich kwestii formalnych w Państwa sprawie jest bowiem dla nas priorytetem.

Wystarczy wypełnić załączony formularz

Aby nasi pracownicy zaczęli działać, wystarczy jedynie wypełnić formularz. Przesłane do nas dane będą impulsem do szybkiego kontaktu i sprawnego działania. Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem maksymalnie w ciągu 6 godzin roboczych i poinformuje o dalszych krokach. Po poprawnie przesłanym zgłoszeniu, w ciągu maksymalnie 30 minut otrzymacie Państwo wiadomość e-mail potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia.

Dane osoby zgłaszającej szkodę

Informacje formalne

Informacje dotyczące zdarzenia

 

Prowarsztat Sp. z o.o.
ul. Graniczna 37
05-500 Nowa Iwiczna

pn. - pt.: 8.00 - 17.00

+48 510 939 277 - biuro
+48 509 354 458 - likwidacja szkód